Умови користування сайтом


     Перед здійсненням покупок та переглядом інформації на цьому сайті, уважно ознайомтеся з наведеними нижче умовами. Користування сайтом означає згоду покупця з умовами даної угоди.


     Відвідувачі сайту Maxi-Fun.com.ua (в подальшому – "Сайту") мають право переглядати та скачувати матеріали даного сайту тільки для особистого (не комерційного) використання, зберігаючи інформацію про авторське право. Будь-яке копіювання та розміщення інформації з Сайту на сторонніх ресурсах можливе лише після узгодження з правовласником (власником магазину Maxi-Fun.com.ua).


     Матеріали на цьому сайті мають чисто інформаційний характер і можуть бути змінені без попереднього узгодження. Матеріали публікуються "як є" і не можуть гарантувати 100% достовірність (наприклад, у випадках, коли виробник змінює характеристики товару без попереднього повідомлення або товар має додаткові характеристики, не вказані в описі, і т.д.).


     Магазин "Maxi-Fun" не несе відповідальність за збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку), що виникли внаслідок використання або неможливості використання інформації з даного Сайту.


     Безпека персональних даних


     Магазин Maxi-Fun.com.ua забезпечує конфіденційність інформації, отриманої від користувачів (покупців), і використовує її виключно для виконання замовлень. Частина інформації може бути надана кур'єрським службам для забезпечення доставки замовлень покупцям.


     Конфіденційна інформація може бути надана третім особам виключно у випадках, передбачених законодавством України.


     Особисті дані завжди можливо змінити або видалити в особистому кабінеті магазину.


     Як і більшість інших сайтів, інтернет-магазин Maxi-Fun.com.ua використовує cookie для настроювання на роботу персонально з кожним покупцем.


     Реєструючись на Сайті, Ви погоджуєтесь надавати достовірну інформацію про себе, в т.ч. контактні дані. Після реєстрації Ви отримуєте логін і пароль для доступу в "Особистий кабінет покупця ", за безпеку яких і за будь-які дії з ними несете відповідальність.


     Відгуки та коментарі.


     Залишаючи коментарі на Сайті, Ви несете відповідальність за їх зміст, особливо якщо вони:


  • порушують правила суспільної моралі;
  • являються неправдивими, зневажають честь і гідність інших користувачів даного Сайту;
  • пропагують ненависть та/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною або соціальною ознаками;
  • порушують чинне законодавство України.


     Подібні повідомлення можуть видалятися адміністрацією магазину без узгодження з автором. Також Ви погоджуєтесь, що наш інтернет-магазин може використовувати Ваші повідомлення на власний розсуд та безоплатно.


     Maxi-Fun.com.ua не несе відповідальність за інформацію, разміщену користувачами Сайту.


      І саме головне!


     Ми завжди раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині та готові йти назустріч покупцям при необхідності. Якщо Вас неякісно обслужили або є зауваження щодо роботи магазину чи окремих продавців – Ви завжди маєте можливість залишити повідомлення керівництву за електронною адресою: feedback@maxi-fun.com.ua і ми зв'яжемося з Вами в найкоротший термін. Також будемо вдячні за Ваші побажання та думки щодо поліпшення роботи нашого інтернет-магазину і якості сервісу!


 


     Гарних Вам покупок!

     You Are Welcome! Have Fun :)     З повагою,

     інтернет-магазин Maxi-Fun.