Захисне скло для смартфону (планшету) - інструкція зі встановлення

  • 13 липень 2017 21:52:26
  • Переглядами: 1234

В попередній статті ми розглянули особливості захисту екранів сучасних смартфонів плівками та склом.


Найбільш довговічним та надійним варіантом захисту екрану є захисне скло, проте при сильному ударі навіть воно може тріснути.

Самостійно наклеїти його навіть простіше, ніж це було з захисними плівками - за рахунок жорсткості скла під ним не збирається повітря, воно не відстає по краях.

Сам процес наклеювання цілком простий і потребує лише трошки терпіння та охайності.

Всі роботи бажано проводити на чистій поверхні, подалі від відчинених вікон чи джерел пилу. Кота ховаємо в другу кімнату, оскільки ці чудові тваринки дуже полюбляють допомагати людям в такій роботі :)Якщо ви придбали новий мобільний телефон (планшет) – прийшов час захистити його екран від ударів та подряпин, а значить саме час переходити від теорії до практики.

В нашому випадку об’єктом для фотозвіту став робочий планшет, який втомився від постійно пошкрябаних плівок і ненадійного захисту. Для цього було придбане захисне скло.ВАЖЛИВО! Перед початком робіт прикладіть захисне скло до екрану щоб впевнитися в правильності підбору. До початку наклеювання ні в якому разі не знімайте покриття з клейкого боку захисного скла, оскільки це може призвести до налипання пилу на нього.


Етап1.

Якщо мобільний пристрій новий (екран під плівкою) або на ньому вже була наклеєна плівка раніше – знімаємо її і перевіряємо, чи немає пилу/ворсинок на екрані. В разі наявності забруднень – витираємо їх спочатку вологою серветкою, потім сухою (в комплекті).

Якщо залишились ворсинки від серветки – їх можна видалити спеціальним стікером з комплекту. Або ретельно ще раз витираємо сухою серветкою.

Старе захисне скло слід відклеювати обережно, щоб не поранити руки. Бажано підкласти аркуш паперу, щоб залишки старого скла не розлетілись по кімнаті.Етап 2.

Розташовуємо захисне скло на екрані, клеючою стороною до телефона/планшета таким чином, щоб забезпечити рівномірні відступи від країв, кнопок, вирізів для динаміка тощо.

Фіксуємо скло стікерами, що йдуть в комплекті, до корпусу телефона з одного боку, зберігаючи рівномірність розміщення скла. Якщо стікерів немає – можна скористуватися полосками скотчу.

Потім «відкриваємо» захисне скло в сторону.
Етап 3.

Обережно знімаємо захисне покриття з клеючого боку захисного скла і прикладаємо його до телефона, вирівнявши край по відношенню до телефону (планшету).

Впевнившись, що скло розташоване рівно, легенько притискаємо його до екрану.
Етап 4.

На відміну від плівок, під склом рідко залишається повітря. Розгладжуємо скло від центру до країв сухою серветкою (це важливо!) для кращого прилипання.

Якщо випадково залишилось трошки повітря – то воно так само виганяється від центру до країв, після чого бажано ще раз розгладити скло від центру, забезпечивши рівномірне прилипання по всій поверхні.
Як видно на фото – одразу після прикладання скла до екрану утворюється зона контакту, яка начебто чарівним чином починає розширюватись аж до повного прилипання до всієї поверхні. 

Іноді навіть не виникає потреби щось розгладжувати - все клеїться саме, без участі на цьому етапі людини.


Етап 5.

Захисне скло наклеєне, повітря і пилу під ним немає, телефон виглядає як новий?

Чудово! Поздоровляємо Вас – все зроблено вірно.Захисне скло для Вашого смартфона можна придбати у розділі «Захисне скло» нашого магазину.Гарного Вам настрою!

Щиро Ваш,
інтернет-магазин "Максі Фан"