Акумуляторні батареї для телефонів, планшетів, плеєрів, електронних книжок, навігаторів та іншої портативної техніки

Виберіть підкатегорію
10101211
Акумуляторна батарея BL8011 для мобільного телефону Fly FF241Це якісний літій-іонний (Li-Ion) елемен..
0

196грн.

101006
Акумуляторна батарея для мобільного телефону Huawei Y5 II, Honor 4A (HB4342A1RBC)Це якісний літій-іо..
0

224грн.

100771
Акумуляторна батарея AB463651BE (AB463651BU, AB463651BC) для Samsung (сумісність див. на вкладці Хар..
0

140грн.

100772
Акумуляторна батарея AB463651BU для Samsung от TM Grand Premium (сумісність див. на вкладці Характер..
0

154грн.

100729
Акумуляторна батарея AB553446BU для Samsung C5212, C3212 від TM Grand Premium (сумісність див. на в..
0

133грн.

100728
Акумуляторна батарея AB553446BU для Samsung C5212, C3212 (сумісність див. на вкладці Характеристики)..
0

140грн.

100774
Акумуляторна батарея AB603443CE для Samsung (сумісність див. на вкладці Характеристики) Це літій-іон..
0

140грн.

100752
Акумуляторна батарея AB653850CE для Samsung (сумісність див. на вкладці Характеристики) Це літій-іон..
0

196грн.

100475
Акумуляторна батарея для мобільного телефону Apple iPhone 3G - це сучасна високотехнологічна літій-і..
0

280грн.

100476
Акумуляторна батарея для мобільного телефону Apple iPhone 3GS - це сучасна високотехнологічна літій-..
0

280грн.

100477
Акумуляторна батарея для мобільного телефону Apple iPhone 4 (4G) - це сучасна високотехнологічна літ..
0

308грн.

100478
Акумуляторна батарея для мобільного телефону Apple iPhone 4S - це сучасна високотехнологічна літій-і..
0

308грн.

100479
Акумуляторна батарея для мобільного телефону Apple iPhone 5 - це сучасна високотехнологічна літій-іо..
0

308грн.

100480
Акумуляторна батарея для мобільного телефону Apple iPhone 5S - це сучасна високотехнологічна літій-і..
0

308грн.

100481
Акумуляторна батарея для мобільного телефону Apple iPhone 6 - це сучасна високотехнологічна літій-іо..
0

336грн.

Показано з 1 по 15 із 483 (всього 33 сторінок)

Акумуляторні батареї для телефонів, планшетів, плеєрів, електронних книжок, навігаторів та іншої портативної техніки

Акумуляторна батарея для мобільних пристроїв - телефонів, планшетів, фото- і відеокамер, GPS-навігаторів, реєстраторів, плеєрів і інших портативних пристроїв.


Сучасному світу властива мобільність, швидкі зміни, постійний пошук і використання інформації, а також велика кількість цікавого контенту, який ми бажаємо отримувати прямо тут і зараз - незалежно від того, де ми знаходимося.

Навчання, бізнес, подорожі, поїздки машиною, відпочинок на природі - важко собі уявити сферу, в якій людина не користується тим чи іншим мобільним пристроєм.

На відміну від стаціонарних комп'ютерів, телефон, планшет, електронна книга, навігатор працюють від автономного джерела живлення і саме від його параметрів та стану залежить час нашого перебування онлайн.


Отже, що ж собою являє таке мобільне джерело живлення?

Акумуляторна батарея (АКБ) - це елемент живлення, який збирає в собі заряд і дозволяє багаторазово перезаряджатимуться (завдяки оборотності процесів, що протікають в ньому).

Першими елементами живлення для мобільних телефонів були нікель-кадмієві (NiCd) і нікель-металгідридні (NiMH). Вони забезпечували достатньо тривалий час роботи стільникового телефону, були відносно недорогими, однак мали деякі суттєві недоліки: ефект пам'яті і значний саморозряд. Неправильна експлуатація приводила такий акумулятор в непридатність за дуже короткі терміни. Висока швидкість саморозряду (до 10% на добу в режимі очікування) теж не дозволяла використовувати такий АКБ досить довго.

На зміну вищеописаним джерелам живлення прийшли акумулятори для мобільних пристроїв на основі літій-іона: це літій-іонні акб (Li-Ion) з рідким електролітом і літій-полімерні акб (Li-Pol) з гелеподібним електролітом.


Основні переваги Li-Ion акумуляторів:

1)      висока питома ємність - при менших розмірах вони мають більшу ємність;

2)      майже повна відсутність ефекту пам'яті - тобто заряджаємо, коли хочемо, не чекаючи повного розряду;

3)      низький саморозряд в режимі очікування - такий елемент в зарядженому стані може зберігатись без використання місяцями, практично не втрачаючи заряд.


Недоліки літій-іонних АКБ наступні:

1)      не можна допускати глибокий розряд акумулятора, залишаючи його в розрядженому стані надовго, оскільки це призведе до швидкої деградації li-ion наповнювача і як результат - ємність почне відчутно зменшуватись;

2)      кількість циклів повного заряду-розряду становить близько 500-600 для Li-Ion і близько 1000 для Li-Polymer, після чого єкність поступово знижується, відбувається старіння. Тобто в середньому - це 1.5-2 роки.

3)      більшість типових літій-іонних батарей має обмеження по максимальному струму розряду, що не завжди дозволяє використовувати їх в потужних портативних пристроях (радіокеровані моделі, потужні ліхтарі і т.п.)


Основні ознаки того, що батарею Вашого телефону або планшета треба замінити:

1)      скорочення часу роботи мобільного пристрою - акумулятор швидко сідає навіть в режимі очікування;

2)      батарея швидко заряджається і так само швидко розряджається (падіння ємності внаслідок неправильної експлуатації або старіння);

3)      гаджет вимикається або рівень зарядки різко знижується при здійсненні дзвінка, доступі в інтернет по WiFi або через вбудований 3G модуль;

4)      акумулятор роздувся, можливо сильно гріється при зарядці.

5)      акумуляторна батарея не приймає заряд. (Перед заміною слід переконатися в справності зарядного пристрою, кабелю, а також схеми заряду самого телефону - перевірити із завідомо справним акумулятором можливість заряду).


На щастя, сучасні елементи живлення досить надійні, довговічні, а умови їх експлуатації прості і логічні. Про них ми розповімо в нашій наступній статті.

Також на термін експлуатації сильно впливає якість і тип використовуємого зарядника. Про особливості вибору зарядки для Вашого мобільного можна прочитати в нашому огляді мережевих і автомобільних зарядних пристроїв.


Для заміни ми рекомендуємо купувати тільки якісні акумулятори - це забезпечить тривалу і безпроблемну роботу Вашого улюбленого електронного друга. Використання неякісних замінників може призвести не тільки до повторного швидкого виходу їх із ладу, але і до поломки самого гаджета, а в деяких випадках і до займання при зарядці.


В даному розділі нашого магазину Ви можете купити акумуляторну батарею для більшості сучасних смартфонів і планшетних комп'ютерів. Всі комплектуючі зроблені на сучасних заводах, що спеціалізуються на випуску подібної продукції. Це означає, що запчастина, куплена у нас, буде якісною і ідентична тій, що стоїть у Вашому пристрої і після заміни повністю відновить первісну тривалість його роботи.


Ми виконуємо доставку наших товарів по всій Україні в найкоротші терміни кур'єрськими службами: Нова Пошта, Інтайм, Укрпошта, а також кур'єрською доставкою по Києву.


Бажаємо приємних покупок!


З повагою,

інтернет-магазин Maxi-Fun.com.ua

Статті та огляди
Надзвичайно гарне звучання від цілком бюджетної мобільної Bluetooth   Читати далІ...
Наклеювання захисного скла на смартфон - що може бути простіше? Недарма народна мудрість каже: "Не боги   Читати далІ...
До нас звернувся потенційний покупець з питаннями щодо вибору та придбання зовнішнього акумулятора для смартфона.Ми   Читати далІ...