Аксесуари для мобільних телефонів та планшетів

Виберіть підкатегорію

          Шановні покупці, ми раді бачити Вас у відділі мобільних аксесуарів нашого магазину!

       Тут ви знайдете все, що стосується мобільних телефонів, планшетів, mp3-плеєрів, електронних книжок тааксесуарів до них – тобто все те, чим ми користуємося в нашому повсякденному житті.

 

       В даний час важко уявити собі людину, яка не користується яким-небудь мобільним пристроєм. Кожен обирає собі мобільного друга та помічника виходячи з особистих потреб, однак на цьому все тільки починається! Адже сам по собі телефон чи планшет – річ корисна, зручна, але максимально комфортного користування ними можна досягти тільки придбавши необхідні аксесуари:

  •       чохли для мобільних телефонів та планшетів;
  •       навушники (провідні або безпровідні);
  •       захисне скло чи плівку для захисту екрану від ударів та подряпин;
  •       зарядні пристрої і кабелі для обміну даними з комп’ютером та заряджання пристрою;
  •       зовнішні акумулятори (power bank) для зарядки портативних пристроїв там, де відсутня розетка – особливо це оцінять ті, хто полюбляє мандрувати та люди, які часто їздять у відрядження;
  •       різноманітні мобільні колонки (підключення через аудіовихід чи по bluetooth)
  •       широкий асортимент кабелів (Data кабель, AUX, кабель для зарядки і т.д.)

 

       Також, з часом акумуляторні батареї смартфонів та планшетів втрачають свою ємність, що одразу відображується на тривалості роботи та автономності мобільного пристрою. В нашому асортименті представлені акумуляторні батареї високої якості для більшості сучасних мобільних телефонів, планшетів і т.д. Особливо зараз актуальною є наявність полімерних акумуляторних елементів для заміни в планшетах китайських виробників і різноманітних електронних книжках.

         Наш магазин зацікавлений в постачанні якісних товарів для наших покупців, тому на весь асортимент продукції нашого магазину надається гарантія.

 

 

       Ну і звичайно ж - очікуйте анонси новинок на ринку, інформацію про цікаві електронні фішки та гаджети, огляди товарів і ще багато-багато цікавого!


Статті та огляди
Надзвичайно гарне звучання від цілком бюджетної мобільної Bluetooth   Читати далІ...
Наклеювання захисного скла на смартфон - що може бути простіше? Недарма народна мудрість каже: "Не боги   Читати далІ...
До нас звернувся потенційний покупець з питаннями щодо вибору та придбання зовнішнього акумулятора для смартфона.Ми   Читати далІ...