Як я можу отримати своє замовлення, які є варіанти доставки?

Ми пропонуємо Вам наступні варіанти доставки Ваших замовлень:


1) Доставка кур'єром по Києву

    Строк доставки – в день замовлення при замовленні до 10.00 та на наступний день при замовленні протягом дня.

    Вартість доставки – 50 грн.


2) Доставка Новою Поштою.

    Строк доставки – по всій Україні протягом 1-2 днів з моменту замовлення.

    Вартість доставки залежить від вартості товару, населеного пункту доставки, а також від способу розрахунку за товар. Більш детально з тарифами на доставку можна ознайомитись на сайті Нової Пошти. Мінімальний тариф – від 20 грн. для доставки по Києву та від 30 грн. для доставки по Україні.

    При оплаті наложеним платежем вартість доставки збільшується на 20 грн. + 2% від суми повернення платежу.


3) Доставка Укрпоштою.

    Строки доставки – 3-5 днів з моменту відправки. 

    Вартість доставки – від 20 грн., згідно з новими тарифами Укрпошти.


Також можлива доставка такими кур'єрськими службами, як Інтайм, Автолюкс, Делівері та інші. Оскільки офіси даних транспортних компаній знаходяться достатньо далеко від нас – доставка цими службами проводиться за узгодженням. Як показує практика – вартість доставки цими службами вище, ніж в Новій Пошті чи Укрпошті, однак строки доставки та доступність сервісу дещо нижче.


Важливо!

При доставці товару кур'єрськими службами (Нова Пошта, Інтайм, Укрпошта і т.д.) – обов'язково перевіряйте цілісність та комплектність Вашого замовлення при отриманні. В разі виявлення пошкоджень або недостачі в комплекті поставки необхідно відмовитись від отримання і скласти акт-претензію, один екземпляр якої взяти собі. Також одразу повідомте нас про дану ситуацію за контактними телефонами і ми вирішимо проблему в найкоротші строки.